Rewolucja w dostępie do wiedzy medycznej 

Pierwsza w Polsce platforma dla lekarzy korzystająca ze sztucznej inteligencji. Tak dokładnego i prostego w obsłudze narzędzia jeszcze nie było. Sprawdź, jak zwiększy się Twój komfort pracy.

Visual

Start Platformy Medycznej Medico PZWL za:

DNI
GODZIN
MINUT
SEKUND

Early access wystartował!

Użytkownicy, którzy zapisali się na premierę Medico PZWL otrzymali dostęp early access i korzystają już ze wszystkich treści oraz funkcjonalności. Jeżeli dalej jesteś zainteresowany dostępem do Platformy, zostaw nam kontakt do siebie, a powiadomimy Cię o dostępności.

Sztuczna inteligencja
Baza wiedzy
Baza leków

Wirtualny asystent lekarza

Przyspieszamy dobór ścieżki diagnostyczno-terapeutycznej i wspomagamy podejmowanie decyzji medycznych w oparciu o ponad 120 tys. zdigitalizowanych zasobów. Błyskawicznie przeszukuj publikacje książkowe, artykuły naukowe, wytyczne i zalecenia oraz bazę leków zawierającą informacje o interakcjach i refundacji. Poznaj narzędzie, z którego będziesz mógł korzystać w codziennej praktyce.

Bądź na bieżąco

Zostaw nam swój kontakt, a powiadomimy Cię o dostępności Medico PZWL.

LLL - po premierze

*Pola wymagane

Administratorem danych osobowych podanych w celu założenia konta jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tej spółki. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności

footer_MEDICO_Logo_bez_tla_biale_CMYK 1

Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. | ul. G. Daimlera 2 | 02-460 Warszawa
Twoje dane są chronione przez naszą Politykę Prywatności